Να σημειωθεί, πως η κα Ιωάννα Καρυοφύλλη είναι μέλος του Δ.Σ. του φίλαθλου σωματείου γυναικών "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ" και δραστηριοποιείται στον χώρο του αθλητισμού των ΑμεΑ (άτομα με ειδικές ανάγκες).
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnsXH4XhV6gJMkhKR6_u20H36kWAgkh8hDVRwm4bo3vmseh76eerNL2W6R5JYA3WYyqqI56PqtdZEuQ2dBDiU0CjTc-zQH3NK4vlBa_yANtCFEPL-4Laq_Gx4qQfufp5RVvI-gwC7T3nUs/s1600/IMG_0862mikro.jpg)
Και διερωτάται ο συμπολίτης μας Νίκος Διαμαντής στο facebook page του Γραφείου Αθλητισμού Νέας Σμύρνης κατά λέξη:
"Διάβασα κάπου ότι αναρτήθηκε ανακοίνωση έξω από τα Δημοτικά Γυμναστήρια Ν. Σμύρνης, που ανέφερε ότι οι άνεργοι πρέπει υποχρεωτικά να προσέρχονται πριν τις 16:00 στους χώρους των γυμναστηρίων για να αθληθούν. Ισχύει αυτό; Υπάρχει απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου; Ποιος είναι ο νέος υπεύθυνος των ΟΝΑ; Ευχαριστώ"
Και στην ιστοσελίδα του nstv.gr διερωτώνται αντίστοιχα:
"Μα είναι δυνατόν να πήρε το δημοτικό συμβούλιο της Νέας Σμύρνης τέτοια απόφαση;"
Οι κρίσεις δικές σας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου