Τετάρτη, 30 Απριλίου 2014

Μια Πόλη Ανάποδα: οι υποψήφιοι/ες των Δημοτικών Εκλογών 2014


Ο Αλέξανδρος Παπασπυρίδης, μηχανικός μέλος της διοικούσας επιτροπής της αντιπροσωπείας του Tεχνικού Eπιμελητηρίου Eλλάδας και μέλος του συντονισμού πρωτοβάθμιων εργατικών σωματείων, θα είναι επικεφαλής σε αυτή τη μάχη, ίσος μεταξύ ίσων, καθώς ο νόμος υποχρεώνει τις παρατάξεις και τους συνδυασμούς να ορίζεται πρόσωπο που θα ηγείται κάθε ψηφοδελτίου.

  1. Αναστασιάδου Σοφία, Συνταξιούχος, μέλος Εργατικής Λέσχης Ν. Σμύρνης
  2. Αυγέας-Γιαννοπουλος Αδριανός, Μουσικός – Ηχολήπτης
  3. Αφεντουλίδης Γεώργιος, Αρχιτέκτονας, μέλος ΔΣ Ερασιτέχνη Πανιωνίου
  4. Βάρτζελη Παναγιώτα (Νάγια), Νοσοκομειακός Ιατρός, ΕΙΝΑΠ «ΜΕΤΑΞΑ», μέλος του διανοσοκομειακού συντονιστικού αγώνα, Ιατρείο Ταξικής Αλληλεγγύης
  5. Βρεττού  Ιωάννα, Φοιτήτρια ΕΚΠΑ
  6. Γαβριηλίδου Μαρίνα, Βιολόγος, Μεταπτυχιακή φοιτήτρια
  7. Δανιηλίδη Ελένη, Γραφίστρια, μέλος Εργατικής Λέσχης Ν. Σμύρνης
  8. Δημόπουλος Δημήτριος, Φοιτητής ΕΜΠ
  9. Ελ Μπαραγκε Ναμπίλ, Δάσκαλος Γιόγκα
  10. Εξάρχου Ελένη, Ιδ. Εκπαιδευτικός 
  11. Ζέρβας  Δημήτριος, Ιδ. Υπάλληλος, μέλος Εργατικής Λέσχης Ν. Σμύρνης
  12. Θεοφιλοπούλος Δημήτριος, Τραπεζοϋπάλληλος
  13. Καββαδάς Δημήτριος, Εμποροϋπάλληλος
  14. Καλαμπόκας Γεώργιος, Χημικός Μηχανικός
  15. Καλλιδώνης Νικόλαος, Τοπογράφος
  16. Καντζιού Μαρία, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, πρ. Μέλος ΔΣ ΣΜΤ
  17. Κατσαχνιάς Παναγιώτης, Δημοσιογράφος
  18. Κατσιάνης Ιωάννης, Σιδηροδρομικός
  19. Κόνιας Ιωάννης, Ηλεκρολόγος Μηχανικός, μέλος Αντιφασιστικής Πρωτοβουλίας Ν.Σμύρνης
  20. Κοτσώνης Δημήτριος, Ιατρός, Ιατρείο Ταξικής Αλληλεγγύης
  21. Κουτσούμπα Άννα, Ιδ. Εκπαιδευτικός
  22. Κυρούδη  Θεοδώρα-Μαρία, Δικηγόρος
  23. Λεμονής  Νικόλαος, Χημικός Μηχανικός
  24. Λούβρος Παναγιώτης, Μηχανολόγος Μηχανικός
  25. Μαλιγιάννης Ανδρέας, Μηχανικός Αυτοκινήτων
  26. Μανόχη Ευδοκία, Θεατρολόγος – Καθηγήτρια Χορού
  27. Μαρίνης Στυλιανός, Εκπαιδευτικός Β’βάθμιας, πρ. μέλος ΔΣ ΚΕΜΕΤΕ ΟΛΜΕ
  28. Μεγαλούδης Ιωάννης, Δικηγόρος
  29. Μελαμπιανάκη  Ζαμπία (Ζέττα), Δασκάλα, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε .Ν. Σμύρνης
  30. Μπάρμπα Φαίδρα -  Ελεάνα, Γραφίστρια, μέλος Εργατικής Λέσχης Ν.Σμύρνης
  31. Μυλωνάκη Ευαγγελία, Νομικός
  32. Μωραΐτης Λεωνίδας, Φοιτητής ΑΣΟΕΕ
  33. Νικολαΐδου Δήμητρα, Ιδ. Εκπαιδευτικός
  34. Ξυλογιαννοπούλου Σταυρούλα (Βάντα), Νοσοκομειακή Ιατρός
  35. Παπαδήμα Αδαμαντία (Άντα), Φοιτήτρια ΕΚΠΑ
  36. Παπαδόπουλος Αναστάσιος, Άνεργος οικονομολόγος, μέλος Εργατικής Λέσχης Ν. Σμύρνης 
  37. Παπασπυρίδης Φώτιος, Μηχανολόγος Μηχανικός
  38. Παυλάκης Ευάγγελος, Τραπεζοϋπάλληλος
  39. Περιμένη  Κυριακή (Κορίνα), Άνεργη
  40. Πετρέλλη Πελαγία (Πένυ), Δημόσιος Υπάλληλος
  41. Πετρόπουλος Παναγιώτης, Μηχανικός Η/Υ, Μεταπτυχιακός Φοιτητής
  42. Πλακιώτη  Χρυσούλα (Χρύσα ), Ιδ. Υπάλληλος, μέλος Εργατικής Λέσχης Ν.Σμυρνης
  43. Σιούτης  Βασίλειος, Εκπαιδευτικός Β’βάθμιας, πρώην μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ν. Σμύρνης
  44. Σιούτης  Ιάσωνας, Ηλ. Μηχανικός 
  45. Σοφιανοπούλου Σταματίνα (Τίνα), Χημικός Βιομηχανίας Φαρμάκων
  46. Σπηλιόπουλος Κωσταντίνος, Γεωλόγος
  47. Σταυριανού Μαρία (Χουάνα), Ξενοδοχοϋπάλληλος
  48. Σταυρούλα Αικατερίνη-Αγλαΐα, Δημοσιογράφος
  49. Στρομπούλας  Σπυρίδων, Δημόσιος Υπάλληλος, Πρόεδρος Εργαζομένων Υπ. Ναυτιλίας
  50. Τσίλιας Ορφέας, Φοιτητής ΕΜΠ
  51. Τσιλιγγίρης Νικηφόρος, Φοιτητής ΓΠΑ
  52. Τσουκνίδας Αθανάσιος, Λογιστής
  53. Φίλης  Αντώνιος, Ιδ. Υπάλληλος
  54. Φραγκούλης Ιωάννης, Ιδ. Υπάλληλος, μέλος Επιτροπής Αλληλεγγύης Στρατεμένων
  55. Χατζηχριστοδούλου Μαρία, Εκπαιδευτικός Β’βάθμιας
Η Μια Πόλη Ανάποδα - Αριστερή Παρέμβαση στους Δρόμους της Νέας Σμύρνης θα παρουσιάσει τους υποψηφίους και τις υποψήφιες των Δημοτικών Εκλογών του 2014 όπως και την εκλογική της Διακύρηξη το Σάββατο, 3 Μαΐου στις 7:30μμ, στο εκλογικό της περίπτερο, στην πλατεία Νέας Σμύρνης.


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου